Szczęść Boże.
Przesyłam komunikat o następnej nowennie pompejańskiej. Bardzo proszę o przekazanie zaintersowanym - dalej. Z błogosławięństwem dla podejmujacych się. Temat powtarza się po raz trzeci, ale jest potrzebny, aby przez to przebłaganie uzyskać więcej Miłosierdzia Bożego dla ludzi. Dla zachęty powiem, że mając coraz więcej kontaktów w kraju - słyszę iż coraz więcej ludzi szuka Boga. Nie zawsze to dotyczy młodych, ale ich także. Wracają dorośli, coś zaczyna się dziać. Zachecam więc do modltwy. Pozdrawiam. ks. Jacek"


Sekretariat Różańca Pompejańskiego                                                 Szczecin dn. 07.10.2012r.

przy par. Św. Ap. Piotra i Pawła

Barzkowice 11/4

Tel.: 91/ 561 84 54

Do ogłoszeń parafialnych

w niedzielę 07.10.2012r. lub najpóźniej 14.10.2012r.

( na terenie diecezji szczecińskokamieńskiej ).

Sekretariat Różańca Pompejańskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Barzkowicach serdecznie dziękuje Wszystkim biorącym udział w Nowennie Pompejańskiej za Ojczyznę. W dniu 7 października zakończymy 9 cykl tej modlitwy. Cieszy, że coraz więcej ludzi sięga po tę formę modlitwy różańcowej.

W dniu 22 października w liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II, rozpoczniemy 10 cykl Nowenny za Ojczyznę. Temat po raz trzeci ten sam: „Sercom Jezusa i Maryi, wynagradzamy za grzechy Polski.” Zakończymy 14 grudnia 2012r. w liturgiczne wspomnienie św. Jana od Krzyża.

 

 

Ks. Jacek Skowroński

Promotor Różańca Pompejańskiego

     Archidiecezji Szczecińskokamieńskiej.